fbpx

Environ Youth EssentiA – C-Quence Serum 4

kr 2 259,00

Denne innovative gelen inneholder Environs karakteristiske (A, C og E) vitamincocktail, beriget med peptider, i en høy og optimal dose.

2 på lager

Kategorier: , Brand:

Beskrivelse

Vita-Peptide C-Quence Serum 4 dag og natt behandling er det fjerde og  høyeste nivået av Environs premium-oppstartsystem. Denne innovative gelen inneholder Environs karakteristiske cocktail av vitaminer (A, C og E), i en høy og optimal dose. Det vil hjelpe deg å se yngre ut så lenge som mulig.

 

 

Tilleggsinformasjon

Bruksområde:

BRUKSANVISNING:
Påfør din Vita-Peptide C-Quence Serum 4 morgen og kveld (2 til 3 trykk) etter Pre-Cleansing Oil, rensekrem, tonic, (serum) og øyegel. Påfør deretter Antioxidant Cream.

Tips:

Tips om Step-Up-systemet:
Etter at du har brukt 3 stk serum nr3 er du klar til å kombinere Vita-Peptide C-Quence Serum 4 med AVST 1 Moisturizer eller Retinol 1-serumet, for en enda mer konsentrert dose av Vitamin A og enda sunnere og yngre hud.
Få råd fra din Environ hudpleie spesialist.

Størrelse:

35 ml

TOP